„Artystą Być…”

Gala Finałowa Artystą  Być 2018

Artystą być 2018 warsztaty

 

      Regulamin Konkursu  " Artystą Być…" 2018 

Karta zgłoszenia do Konkursu 2018

 

Artysta jest twórcą piękna 2013

Uczniowie naszej szkoły mieli dziś swoje przysłowiowe „pięć minut”.  Zebrani przed komisją jury w składzie: Pan Paweł Kłaput, Pani Kazimiera Byrska, Pani Barbara Siwiec- Martyniak oraz Pani Dorota Żaczek, przełamywali tremę i dzielnie prezentowali swoje zdolności. A było ich wiele. Wśród uczestników konkursu znaleźli się uczniowie z talentem malarskim, muzycznym, aktorskim. Nie zabrakło również tych z zacięciem tanecznym oraz recytatorskim.
Świat rzeczywisty na chwilę przestał istnieć, parkiet sali zamienił się w scenę, krzesło i stolik, do których na co dzień nie przywiązujemy uwagi, stały się w jednej chwili  ważnym elementem magicznego świata. Młodzi Artyści porwali nas w podróż po dźwiękach, barwach i słowach.
I choć wszyscy młodzi uczestnicy byli wspaniali, komisja musiała wybrać tych najlepszych, którzy zaprezentują swoje talenty podczas uroczystej gali w Domu Kultury w Kętach. Laureatami konkursu Artystą Być…2013r. w etapie szkolnym zostali:  Karol Piskorek, Amelia Smolarek, Wojtek Brońka, Wiktoria Dobrocińska, Julia Grabska ( szkoła podstawowa) oraz Katarzyna Brońka, Katarzyna Tekiela, Anna Hałat, Gabriela Hałat, Karolina Szczepańczyk (gimnazjum).
Wszystkim Artystom serdecznie dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów. Pamiętajcie: „Prawdziwa sztuka to taka, która powstaje dzięki potrzebie tworzenia".

gallery

Idź do góry