Bal Karnawałowy

Bardzo wyczekiwanym wydarzeniem w przedszkolu był coroczny bal karnawałowy. Przedszkolaki przybyły na bal w przepięknych i kolorowych kostiumach. Dziewczynki przebrane były m.in. za wróżki, księżniczki, motylki, a chłopcy za piratów, kowbojów czy superbohaterów. Wszyscy wyglądali niesamowicie uroczo i przyciągali uwagę swoimi strojami. Bal rozpoczął się od wspólnego maszerowania przy dźwiękach wesołych piosenek karnawałowych. Przedszkolaki tanecznym krokiem przemierzały salę, przekazując sobie uśmiechy i radość. W tym wyjątkowym czasie przedszkolakom towarzyszył animator, który tworzył magiczną atmosferę na parkiecie oraz zachęcał dzieci do skocznych tańców.  To wyjątkowe wydarzenie dostarczyło dzieciom mnóstwo radości, integracji oraz wielu wspaniałych wspomnień, co z resztą widać na poniższych zdjęciach.