Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka

„Babciu, Dziadku coś wam dam
Uśmiech w sercu, który mam
A w tym sercu piękny kwiat
Babciu, Dziadku żyj sto lat!”

Na przełomie lutego i marca  dzieci z naszego przedszkola wystąpiły na uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla dziadków. To dzień pełen uśmiechu, łez wzruszenia i radości. W trakcie uroczystości nasi szanowni goście mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a ich czułe słowa, stroje i piosenki odbierane były z zachwytem i wzruszeniem. Po części artystycznej wnuczęta obdarowały swoich ukochanych Dziadków i Babcie upominkami.

Najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia, samych pogodnych i pomyślnych dni z okazji tak ważnego święta, jakim jest Dzień Babci i Dziadka przesyłają wszystkie dzieci oraz  personel placówki Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 3 w Kętach.