Przygotowania Świąteczne

PRZYGOTOWANIA DO ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

W okresie oczekiwania na Święta Wielkanocne wiele się działo w naszym przedszkolu. Był to czas, w którym dzieci poznawały zwyczaje i tradycje Świąt Wielkanocnych, uczyły się wierszy i piosenek o Wielkanocy. Dzieci wykonywały palmy wielkanocne, malowały i wyklejały jajka, robiły wielkanocne zające, koszyczki, siały owiec, rzeżuchę oraz piekły świąteczne babeczki. W niektórych grupach największą radością dla przedszkolaków było szukanie prezentów schowanych przez zajączka. Dzieci pracowały przy tym bardzo skrupulatnie, każde wkładając w swoje wytwory wiele serca i wysiłku. Wszystko po to, by jak najpiękniej uczcić nadchodzące Święta Wielkanocne.

Wszystkim życzymy Spokojnych, Ciepłych, Zdrowych i Wesołych Świąt Wielkanocnych dobrego odpoczynku oraz mokrego śmigusa dyngusa!!!