Międzynatrodowy Dzień Rodziny

Międzynarodowy Dzień Rodziny.

Bliskie, serdeczne relacje z rodziną i krewnymi to podstawa szczęśliwego funkcjonowania każdego z nas!

Tego dnia dzieciaczki przyniosły do przedszkola zdjęcia swoich najbliższych. Dzieci z dumą i zaangażowaniem opowiadały o swoich rodzinach. Wykonywały piękne prace plastyczne z wykorzystaniem fotografii. Przedszkolaki śpiewały piosenki, recytowały wiersze i utrwalały wiele innych niespodzianek, które już niebawem zaprezentują swoim rodzicom...

Z okazji Międzynarodowego Dnia Rodzin życzymy Państwu jak największej ilości czasu spędzanego z bliskimi. Codziennego odkrywania najbliższych

i radości z bycia razem z rodziną, ciepła i pozytywnych emocji utrwalających dobre wzorce pozostające w nas na zawsze.

Dorota Słowiak