Czekoladowa przygoda

Warsztaty czekoladowe w przedszkolu to doskonała okazja do nauki i zabawy związanej z przygotowywaniem słodkich przysmaków. Podczas tych zajęć dzieci miały możliwość dowiedzieć się, jak powstaje czekolada, jakie składniki są potrzebne do jej przygotowania oraz jakie są różne techniki zdobienia. Dzieci pod okiem instruktorów stworzyli  własne sztabki czekolady, następnie  przyozdobili je kolorowymi posypkami i owocami.

Warsztaty czekoladowe w przedszkolu nie tylko uczą dzieci kreatywnego myślenia i pracy w grupie, ale również rozwija ich zdolności manualne i sensoryczne. Dzięki warsztatom dzieci miały okazję poczuć się jak mali cukiernicy, którzy stworzyli pyszne przysmaki. Warsztaty sprawiły przedszkolakom wiele radości i dużo świetnej zabawy, co widać na poniższych zdjęciach 😊

Link go galerii