Urodziny styczniowe

Urodziny w przedszkolu to zawsze wyjątkowy dzień dla przedszkolaków. Dzieci nie mogą się doczekać, aż nadejdzie ten magiczny dzień, kiedy to one będą obchodziły swoje urodziny wraz z kolegami i koleżankami. Zanim rozpocznie się przyjęcie, przedszkolaki składają solenizantom życzenia. Każdy maluch dostaje również mały upominek, który przynosi jeszcze większą radość. Głównym punktem programu są oczywiście wspólne gry i zabawy. Urodziny w przedszkolu to wyjątkowa okazja do wspólnego świętowania, świetnej zabawy i budowania więzi między dziećmi. Dzieci uczą się również wzajemnego okazywania szacunku i radości z sukcesów kolegów i koleżanek.

W tym miesiącu serdeczne życzenia składamy: Małgosi, Dominikowi, Laurze, Antosiowi, Milence, Idze, Natalce, Antosi, Maksiowi, Emilce, Poli, Tomusiowi, Bartusiowi, Lence, Kubusiowi i Adriankowi. Żyjcie nam sto lat!