Język angielski w grupach przedszkolnych

Czy angielski jest prosty? Oczywiście, że tak!!! Wystarczy tylko mieć chęć do nauki i pilnować systematyczności. Nasze przedszkolaki od lat uczą się języka angielskiego w swoich grupach. Jest to dla nich forma super zabawy połączonej z ciekawymi grami, wpadającymi w ucho piosenkami i rytmicznymi melodiami zachęcającymi do tańca. Dzieci uczą się języka angielskiego świetnie się bawiąc i często nie wiedzą, że się uczą J . Serdecznie zachęcam rodziców to wspólnego pośpiewania piosenek z dziećmi w domu. Dzieci z największą radością wcielą się w rolę nauczyciela i chętnie nauczą rodziców piosenek, które sprawiają im tyle frajdy w przedszkolu-przy okazji będzie to świetny sposób na powtórkę poznanego materiału. Dzieci osłuchując się z nowym słownictwem, odpowiednim jego użyciem, poprawnym kontekstem mają w późniejszych latach nauki łatwość wypowiedzi. Oswajamy język obcy, który jak wiemy jest niezwykle potrzebny w dorosłym życiu. Przedszkolne zajęcia z języka angielskiego to krótko mówiąc połączenie przyjemnego z pożytecznym!